Dziś mamy:  18 / 09 / 2021 „Dobry człowiek jest wiecznym nowicjuszem”- Marcjalis
Sukcesy absolwentów

Nagroda Publicznosci 29 PPA dla Justyny Wożniak

autor: administrator,data: 25-10-2009
Absolwentka klasy aktorskiej naszej szkoły Justyna Wożniak otrzymała Tukana Publiczności - nagrodę widzów obecnych na Koncercie Finałowym 29. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Wielkim przeźyciem uczniów i nauczycieli LO Nr XVII im. A. Osieckiej był udział w przedstawieniu dyplomowym studentów IV roku Wydziału Aktorskiego- PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Mirona Białoszewskiego, w którym Justyna wcieliła się w Matkę Swena. Justyna na scenie "Siedemnastki">>

Krystian Sacharczuk - zanim zagrał Romeo w Buffo- był uczniem "Siedemnastki"

autor: admin,data: 25-10-2009
Krystian Sacharczuk - polski aktor i wokalista, od 2004 roku związany z teatrem Studio Buffo w Warszawie. Do klasy aktorskiej w XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu uczęszczał w latach 2003-2004. Pamiętamy Jego liczne występy na naszej scenie i poza nią oraz rewelacyjnie wykonaną piosenkę „Bossa nova do poduszki” podczas Bardzo Wielkiej Wody, za którą otrzymał Grand Prix zobacz.
Z satysfakcją śledzimy liczne występy Krystiana na szklanym ekranie i wielu scenach Polski, a będąc w stolicy- odwiedzamy Teatr Buffo.

informacje o występach Krystiana>>
zobacz i posłuchaj>>
Zapraszamy do "Siedemnastki".

Kibicujemy Oli Zienkiewicz w programie "Jak oni śpiewają"

autor: administrator,data: 24-10-2009
Kibicujemy Oli Zienkiewicz w programie Ola Zienkiewicz- absolwentka LO nr XVII bierze udział w programie "Jak oni śpiewają". Pamiętamy jej kreacje na szkolnej scenie i źyczymy, aby pokazała w programie "Jak ONA śpiewa"!

Mrozu - podobno namiesza na polskiej scenie muzycznej

autor: administrator,data: 24-10-2009
Mrozu -  podobno namiesza na polskiej scenie muzycznej Mrozu czyli Łukasz Mróz absolwent klasy teatralnej w naszej szkole juź na wiosnę wyda swoją pierwszą płytę. Posłuchaj>>
A w Nowym Yorku nieźle "miesza" Witek (WOK) Kołbuc-Dylawerski - kolega z klasy Mroza, Justysi i Krystiana Sacharczuka (artysty z teatru BUFFO). Posłuchajcie Kinglovera i Survivalisth >> - za produkcje, kompozycje, mix i inne takie tam... odpowiedzialny jest właśnie Witek, który pozdrawia z Nowego Yorku.
Gratulujemy i zapraszamy do "Siedemnastki"!