LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  05 / 06 / 2023 Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie- Roman Dmowski
Nowa edycja 2022/23 Warsztatów WrOpenUp

WrOpenUp Expedtion 3-6.10.2019 r.

Festiwal odbywał się na terenie BUFA, czyli dawnego studia filmowego i przestrzeni kreatywnej. W ciągu 3 dni dzięki pracy w grupach, serii wykładów i rozmów miałyśmy okazję dowiedzieć się o całkowicie innym rodzaju przywództwa, ale też o metodach na realizację swoich celów i marzeń. Poza tym poznałyśmy niesamowitych ludzi z różnych części świata i podszlifowałyśmy nasz angielski podczas rozmowy z nimi.

W ostatni dzień, 6 października, zobaczyłyśmy niesamowity, kolorowy Berlin- małe kawiarenki i najróżniejsze sklepiki wyglądały niesamowicie wśród oryginalnych graffiti. Zobaczyliśmy czym żyje miasto i jaka atmosfera tu panuje. Dowiedzieliśmy się o głównych wydarzeniach historycznych i ich wpływie na kształtowanie wielokulturowości w Berlinie.

Wizyta w galerii sztuki współczesnej Berlin Street Art Museum – Urban Nation Contemporary Urban Art z niezwykłą ekspozycją Urban Art i spacer wzdłuż  muru berlińskiego - to dla nas cenne doświadczenia.

Wyjazd-nagroda do Berlina  był niesamowitym przeżyciem dla każdej z nas, dlatego uważam że warto było ciężko pracować nad naszym projektem.

Drużyna Lucky 17-teen:

Kaja Kubicz - kl. 2F,

Julia Adryjanek - kl. 2E,

Oliwia Opalska- kl. 3E

Katarzyna Chuda - kl. 3E

Veronika Reshetnikova - kl.3C.

Trener - Margerita Niwelt

 

red. Kaja Kubicz

 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII