Dziś mamy:  26 / 09 / 2021 …bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł!/JPII/

Wakacyjne życzenia

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!
Zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2020/2021 dobiegły końca. Doczekaliśmy dnia, aby spotkać się w szkole i podsumować nasze sukcesy w roku tak nietypowym i nieprzewidywalnym. Pomimo trudów związanych ze zdalnym nauczaniem, udało się nam wiele osiągnąć. Pragnę pogratulować Uczniom świadectw z bardzo dobrymi wynikami nauczania, wzorowej frekwencji i sukcesów odniesionych w rozmaitych konkursach. Dziękuję Wam za determinację w pokonywaniu trudności i rozwiązywaniu problemów. Dziękuję Nauczycielom za ogromny wysiłek włożony w zbudowanie nowego warsztatu pracy bazującego na wykorzystywaniu nowoczesnych technologii informacyjnych. Dziękuję Rodzicom za regularny kontakt ze szkołą i za współpracę.
Nagrodą za ciężką szkolną pracę są zawsze wakacje. I choć możliwości wyjazdów są dalej ograniczone, niech będą one wędrówką bez końca, pełne przygód i spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykłe... A po wakacjach urządzimy sobie nasze szkolne życie na nowo. W takich warunkach, jakie będą nam dane. Poradzimy sobie.
Życzę pięknej pogody i odpoczynku!
Małgorzata Iwankiewicz