Dziś mamy:  18 / 09 / 2021 "Kto z nadzieją patrzy w przyszłość,cieszy się teraźniejszością”- Cyceron
Fizyka

Sukces w konkursie elektrycznym!

W dniu 26.03.2019 r. trójka uczniów z klasy 2C: Kamil Bouhaouli, Patryk Gazdecki oraz Szymon Grzybowski wzięło udział w konkursie elektrycznym podczas Wrocławskiego Dnia Młodego Elektryka, organizowanego przez Politechnikę Wrocławską. Uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawych konkurencjach, m.in. wykonanie doświadczenia w laboratorium elektrycznym, programowanie robota Lego Mindstorms w laboratorium robotycznym, lutowanie układu reagującego na klaśnięcie w laboratorium lutowania oraz teście wiedzy. Szymon Grzybowskizajął 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej. W klasyfikacji grupowej nie udało się zająć miejsca na podjum, ale spróbujemy za rok. Gratulujemy sukcesu Szymonowi i całej drużynie za udział w tym bardzo interesującym i wymagającym współzawodnictwie. Opiekunką była. A. Bukiewicz-Szul.
Zobacz galerię zdjęć: tutaj