Dziś mamy:  01 / 02 / 2023 "Świat nie jest taki zły, świat nie jest wcale mdły, niech no tylko zakwitną jabłonie" - A. Osiecka
Informatyka

Projekt "Sprawdź czym oddychamy"

W szkole realizowany jest projekt "Sprawdź czym oddychamy", w którym uczniowie mają za zadanie zbudować i zaprogramować urządzenia mierzące stan jakośi powietrza, prowadzić regularne odczyty, a także przeprowadzić w szkole akcję informacyjną o zanieczyszczeniach powietrza. Dodatkiem będzie misja stratosferyczna z użyciem jednego ze zbudowanych przez uczniów urządzeń. Projekt jest realizowany w ramach programu Eko-Szkoła. Z uwagi na stan pandemii projekt został zawieszony do nowego roku szkolnego.

Kilka spotkań już za nami, dziękuję mojej dzielnej drużynie za Wasz wysiłek i proszę o więcej w kolejnym roku :)

Anna Bukeiwicz-Szul - koordynator projektu.