LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  22 / 03 / 2023 Uczyć się i nie myśleć, to strata czasu. Myśleć i nie uczyć się, to niebezpieczeństwo /Konfucjusz/
Prymusi Siedemnastki

Pożegnanie tegorocznych Maturzystów

Po trzech latach wytężonej pracy nadszedł czas, by Abiturienci LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.  Nie były to zwyczajne lata, prawie przez rok nauka odbywała się w formie zdalnej. Także online odbyło się w czwartek 29 kwietnia 2021 r. pożegnanie tegorocznych Maturzystów przygotowane przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Karolinę Homik i opiekuna SU p. Adriannę Mańczak, a dzień później, w piątek 30 kwietnia uczniowie odebrali świadectwa maturalne zachowując reżim sanitarny.  

Najwyższą średnią ocen na świadectwie (z trzech lat nauki) uzyskała uczennica klasy 3C Edyta Kubiak, która otrzymała statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2021. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z biało- czerwonym paskiem: Edyta Kubiak kl. 3C srednia ocen 5,0, Lidia Prabucka kl. 3D średnia ocen 4, 82, Aleksandra Rosiak kl. 3D średnia ocen 4,76, Weronika Wiktorowicz kl. 3E średnia ocen 4,7.

Pani Dyrektor Małgorzata Iwankiewicz pożegnała uczniów słowami:
"Dziś wyruszacie w dalszą drogę. Pamiętajcie, że Ziemia jest okrągła i  z każdego jej miejsca widać horyzont, za którym znajdują się nowe światy do odkrycia. Horyzont, za  którym czekają na Was nowe możliwości. Niech  Życie prowadzi Was swoimi szczęśliwymi ścieżkami. Jak powiedziała nasza patronka Agnieszka Osiecka:
"I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra."
Wszystkiego Najlepszego!" 
Całe pożeganie Maturzystów tutaj>>

Do podziękowań dyrekcji i nauczycieli dołaczyli uczniowie klas teatralnych z muzycznymi życzeniami tutaj>> i tutaj>>
Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów! Do zobaczenia w przyszłości w gościnnych progach LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII