LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  05 / 06 / 2023 Prawda jest, a kłamstwo się wymyśla
Nowa edycja 2022/23 Warsztatów WrOpenUp

Nagroda dla zespołu Lucky 17-teen

Zespół Lucky 17-teen w składzie: Daria Krzyśków kl.2A, Gabrysia Wojciechowska kl.2D, Weronika Kowalczyk kl.2E, Ola Zatorska kl.2A , Iza Krupa kl.2A, Lilka Hadj Said kl.2F, Daniel Nowak kl.2F i Marek Mikołajczak kl.2F wraz z trenerem panią Margeritą Niwelt wyjeżdża w dniach 8 -12 listopada 2017 r. do Karpacza na  warsztat "WrOpenUp Expedition 2017". 

Wyjazd jest nagrodą fundacji WrOpenUp za zaangażowanie uczniów, ich kreatywność i pracę nad projektem 

Dzień Różnorodności w LO nr XVII. Wyjazd jest nagrodą za udział w projekcie fundacji WrOpenUp realizowanym od grudnia do czerwca w roku szkolnym 2016/2017, a  polegającym na zorganizowaniu i przeprowadzeniu w szkole Dnia Różnorodności. Fundacja WrOpenUp nagrodziła zespół za wysoką jakość wydarzenia i ogrom pracy włożonej w realizację projektu.  

Wyjazd ma charakter edukacyjny. Jego celem jest rozwój kompetencji przywódczych, kierowania projektami oraz pracy zespołowej poprzez realizację codziennych zadań zespołowych oraz gier terenowych. Zespół pracować będzie pod kierunkiem trzech profesjonalnych trenerow. Lider naszej wyprawy - pan Marek Guzowski - jest doświadczonym trenerem, coachem i konsultantem biznesu w zakresie rozwoju osobistego, HRM, zarządzania, przywództwa, mediacji i szeroko pojętych kompetencji miękkich. Jego specjalizacją jest rozwój osobisty, zarządzanie i komunikacja oraz związane z tym zagadnienia przywództwa i konsolidacji zespołów.

Zapraszamy do obejrzenia naszego archiwum:

film z wydarzenia Karoliny Chudzik "Dzień  Różnorodności w LO nr XVII">>>

wywiady z mieszkańcami i  obcokrajowcami - red.: Daria Krzyśków, Weronika Kowalczyk i Iza Krupa>>>
film dokumentalny Weroniki Kowalczyk "Podwórko Roosevelta">>> 
artykuł w "Cenzurce" str. 4>>>

Nasz projekt zaprezentowaliśmy na Gali Finałowej konkursu WrOpenUp 10.06.2017 r. w kinie Nowe Horyzonty.

wroclaw.wyborcza>>>

galeria zdjęć z konkursu>>>

 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII