Dziś mamy:  17 / 09 / 2021 „Dużo, to nie znaczy dobrze, ale dobrze dużo znaczy”- Demostenes
Język niemiecki

Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung"

W dn. 14.12.2017 odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny „Meister der Rechtschreibung” – etap szkolny. W konkursie udział wzięli uczniowie klasy 2B: Weronika Andrzejak, Hubert Iśkiewicz, Klaudia Kogut, Jakub Krasicki, Szymon Kruk, Kinga Kuźniec, Michał Leja, Karolina Niemotko, Paulina Nowakowska, Małgorzata Putkowska, Milana Slobcowa, Tomasz Wacław, Jeremi Waszkiewicz, Juliusz Wendelborn, Michał Wojnarowicz i 1B -Patrycja Włodarczyk.
Do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w marcu 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr III, zakwalifikowali się: Juliusz Wendelborn, Milana Slobcowa i Jakub Krasicki.

Opiekunowie:
Dorota Milewska-Skotny