Dziś mamy:  29 / 11 / 2021 "Jeśli nie możesz, co chcesz, chciej, co możesz”- Tadeusz Kotarbiński

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

W środę 1 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Tym razem, w obawie przed deszczem, który jeszcze dzień wcześniej ulewnie padał,  społecznośc LO nr XVII nie spotkała się na dziedzińcu szkoły. Uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do poszczególnych klas. Zespół kierowniczy z panią dyrektor Małgorzatą Iwankiewicz na czele odwiedził wszystkie klasy pierwsze, by szczególnie ciepło  w gościnnych progach  „Siedemnastki” powitać nowych członków naszej szkolnej współnoty.
Samorząd Uczniowski złożył pani dyrektor Malgorzacie Iwankiewicz gratulacje z powodu rozpoczynającej się właśnie dzisiaj drugiej pięcioletniej kadencji na stanowisku Dyrektora Szkoły. Wśród serdecznych życzeń nie obyło się bez podziękowań "za każdą dobrą radę, każdy uśmiech oraz okazaną pomoc i wsparcie".
Życzymy wszystkim dużo zdrowia,  energii do wytężonej pracy, samych sukcesów i poczucia radości ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
Życzenia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty>>