Dziś mamy:  29 / 11 / 2021 Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty./Frank Zappa/

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

20 września 2021 na Stadionie Miejskim w Oleśnicy odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego. Nasza szkoła wraz z I LO z Legnicy, LO nr III z Wrocławia, LO nr X z Wrocławia, SMS Junior z Wrocławia oraz LO nr IX  z Wrocławia znalazła się wśród Laureatów Współzawodnictwa Sportowego na Dolnym Śląsku. W kategorii Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2020/2021 zajęliśmy V lokatę.
W programie imprezy, która odbyła się w Oleśnicy w tym dniu, miała miejsce: defilada najlepszych szkół, oficjalne otwarcie Sportowego Roku Szkolnego z udziałem władz samorządowych, oświatowych i wybitnych dolnośląskich sportowców - Olimpijczyków, Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych, w których pobiegli nasi ucniowie.

Reprezentacji szkoły kibicowały: Pani dyrektor Małgorzata Iwankiewicz, wicedyrektor Beata Multan i  nauczyciele wychowania fizycznego Małgorzata Hajder i Katarzyna Bańcer.

fotorelacja>>