Dziś mamy:  29 / 11 / 2021 "Po to, aby być niepospolicie uczonym trzeba zacząć od pospolitego uczenia się" - Charles Dickens

Ślubowanie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły

W środę 6 października br. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły. Część artystyczna uroczystości przygotowana została przez klasę 2E, wspieraną przez p. Krzysztofa Żesławskiego i p. Renatę Gawrońską. W spektaklu wykorzystano listy i piosenki Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory oraz wprowadzenie autorstwa Magdy Umer z książki pt. "Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory listy na wyczerpanym papierze", wyd. Agora. Twórcy spektaklu pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jego realizacji, a w szczególności p. Małgorzacie Szeptyckiej i p. Markowi Szydło - za pomoc i cenne wskazówki.

Fotogaleria>>