START KONKURSY INFO FOTO&VIDEO KONTAKT
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aktor

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Brał udział w wielu telewizyjnych koncertach, gościnnie występował w Teatrze Polskim we Wrocławiu i w Teatrze Piosenki.

Do swoich najważniejszych osiągnięć zalicza zdobycie Złotego Tukana - Grand Prix na 29. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Zagrał w kilku serialach telewizyjnych, a także małą rolę w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Afonia i pszczoły”. Gra rolę Asłana w serialu „Pierwsza miłość”.

 

 

aktorka, solistka

Absolwentka Studium Wokalno- Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W dyplomowym spektaklu "Hair" w reż. Wojciecha Kościelniaka wcieliła się w rolę Jenny. Grała również w trans-operze "Sen nocy letniej" w reż. Wojciecha Kościelniaka z muzyką Leszka Możdżera.

W latach 2001-2003 związana z teatrem Roma w Warszawie ("Miss Saigon", "Grease").

Od 2003 roku pracuje w Teatrze Muzycznym CAPITOL.

 

 

 

 

Skończyła politologie na Uniwersytecie Wrocławskim, antropologię kultury na Uniwersytecie Wrocławskim,historię sztuki (Uniwersytet Wrocławski,Pracowała w Teatrze Polskim, przy organizacji 3 edycji festiwalu Brave Festiwal, w estońskim domu kultury (zajęcia artystyczne i językowe z dziećmi i młodzieżą)

-Obecnie pracuje w Studio ABM  głównie przy organizacji produkcji seriali m.in. Świat według Kiepskich, Pierwszej Miłości (castingi, obsada, prowadzenie aktorów, organizacja pracy statystów na planie). Oczywiście interesuje się piosenką poetycką, a także przedwojenną.

 

         
     

muzyk

Martijn Krale – Holender, ex-basista legendarnego zespołu No Longer Music, a obecnie wokalista emo-rockowej grupy FRÜHSTÜCK oraz pastor wspólnoty The Rock.