START KONKURSY INFO FOTO&VIDEO KONTAKT

Informacje o jury są na bieżąco aktulaizowane.

aktorka

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.
2003. 12. 04 - Debiut teatralny, w roli anioła w musicalu "Kaj i Gerda. Baśń o Królowej Śniegu" Piotra Dziubka w reż. Wojciecha Kościelniaka na scenie Teatru Muzycznego "Capitol". W tymże teatrze zagrała w ponad dziesięciu spektaklach, a aktualnie możemy ją zobaczyć w znakomitym przedstawieniu „Frankenstein”.

wokalistka

Absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. .Znalazła się w gronie dziesięciu finalistów koncerty Debiuty podczas KFPP w Opolu. Jest nauczycielem śpiewu, wykłada w Studium Musicalowym przy Teatrze Capitol. Zajmuje się wokalnym przygotowaniem aktorów do spektakli. Współpracowała z Teatrem Współczesnym, Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu oraz z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną w Krakowie.

Beth Miller

Studentka pochodząca z Anglii, interesuje się muzyką. Sama śpiewa, a w tym roku zgodziła się zaszczycić nas swoją obecnością na XXI Przeglądzie Kultury Młodych – Przekręt, oraz zasiąść w jury.