pasek
pasek2
doma1
 

 

Jury
 
 
         
 
  TANECZNY  
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////  
   
1 Maciej GLEBA Florek
2 Michał Skawiński
3 Marta Brendel

 

///////////////////////////////////////////////////////////
 
   
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////  
Michał Skawiński
tańcerz, choreograf, nauczyciel

 

Polski tancerz. Reprezentujący najwyższą klasę taneczną "S" (najwyższa klasa międzynarodowa). Trenuje od 8 roku życia. Ukończył wrocławski AWF został dyplomowanym trenerem - instruktorem tańca sportowego i instruktorem tenisa ziemnego.
Od  1 stycznia 1993 roku do 1 czerwca 2000 roku tańczył turniejowo z Dominiką Kublik natomiast od 1 września 2000 roku do 1 stycznia 2006 partnerka w tańcu była Agnieszka Pomorska. W roku 2006 porzucił turniejową formę tańca towarzyskiego, obecnie prowadzi szkołę tańca Stardance we Wrocławiu.

Michał Skawiński 3 razy brał udział w programie Taniec z gwiazdami. W I edycji tańczył z Agnieszką Włodarczyk zajęli 7 miejsce, w II edycji z Patrycją Markowską zajęli 8 miejsce, w VI edycji z Sandrą Lewandowską zajęli 13 miejsce. Brał również udział w Taniec z Gwiazdami Finał Finałów tańcząc z Olą Kwaśniewską zajęli 3 miejsce. Z ta samą partnerką wystąpił w programie Najpiękniejsze Tańce gdzie zajęli 3 miejsce i w rewii Taniec z Gwiazdami w twoim mieście.

 

 

 
 
doma2