Dziś mamy:  15 / 09 / 2019 Nie pragnijmy takiej Polski, która by nas nic nie kosztowała./JPII/

7 maja 2019 r. pożegnaliśmy tegorocznych Abiturientów LO nr XVII

We wtorek  7 maja  2019 r. po trzech latach wytężonej pracy, Abiturienci LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły (z trzech lat nauki) uzyskała uczennica klasy teatralnej Joanna Gaj, która otrzymała statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2019
Podczas uroczystości w auli Prymusi oraz wyróżnieni uczniowie odebrali zasłużone dyplomy i nagrody. Serdeczne i motywujące słowa wraz z najlepszymi życzeniami na dalszą drogę skierowała do uczniów Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz. Uroczystość uświetnił występ Chóru LO nr XVII oraz spektakl  w wykonaniu uczniów klasy pierwszej i drugiej teatralnej. Uroczystość prowadzili Maja Nowakowska i Krzysztof , a nad całością czuwała opiekunka Samorządu Uczniowskiego p. Ewa Toporek-Niemczyk.
Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów!