Dziś mamy:  23 / 08 / 2019 „Daleko trudniej jest żyć dla sprawy aniżeli dla niej umrzeć”- Hans Selye

Wyśpiewany sukces Dominiki Borkowskiej!

Z radością informujemy, że Dominika Borkowska z kl. 2E zajęła 2. miejsce w  IX Międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji mówionej i śpiewanej Czesława Miłosza dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w kategorii poezja śpiewana. Dominika pięknie wykonała utwór A jednak, przy akompaniamencie gitary Michała Wolańskiego. Nasza szkołę reprezentowała także w kategorii - poezja mówiona - Oliwia Ratyńska z kl. 2E z wierszem Biedny chrześcijanin patrzy na getto.

Konkurs miał miejsce 28 marca 2019 r. w sali teatralnej Zespołu Szkół nr 3 we Wrocławiu, w jury zasiadali m.in. aktorzy Wrocławskiego Teatru Współczesnego. W zmaganiach wzięło udział 26. uczniów wrocławskich szkół.