Dziś mamy:  22 / 10 / 2019 "Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże”- Isaac Asimov
Biologia

Warsztaty biologiczno-chemiczne w Myśliborzu

Uczniowie podczas zajęć mogli doskonalić umiejętności prowadzenia obserwacji, projektowania eksperymentu i analizowania materiału biologicznego. Młodzież mogła prowadzić badania w laboratoriach chemicznych oraz uczestniczyć w interaktywnych zajęciach muzealnych, gdzie mając dostęp do eksponatów poznawała biologię zwierząt. Część zajęć prowadzona była w Wąwozie Myśliborskim, w którym uczniowie mogli zapoznać się z endemiczną florą rezewatu przyrody. W czasie wyjazdu był czas na integrację grupy uczniów, jak również na rozmowy z opiekunami zwierząt, które przebywały w tym czasie na rehbilitacji w ośrodku.