Dziś mamy:  16 / 01 / 2021 "Ci, którzy są z siebie zadowoleni, mają zawsze zły gust”- Jean Louis Balzak

WIZYTA W SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

29 listopada 2019r. uczniowie - wolontariusze z klas 1A3, 1C4, 1F4 i 2C w liczbie 30 osób udali się z wizytą do SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT przy ulicy Slazowej 2. Opiekunkami młodzieży były panie Katarzyna Zielińska i Mariola Palcewicz. Zebrane wcześniej koce i karma zostały przewiezione samochodem przez pana kierowcę Tomka, który zawsze chętnie służy nam pomocą w tego typu akcjach. Uczniowie po przyjeździe przekazali zebrane dary dla zwierząt i weszli na teren schroniska, gdzie mogli zobaczyć wszystkich mieszkańców schroniska, tzn. psy, koty, ale również zwierzęta gospodarskie.
Młodzieży wizyta w schronisku bardzo się podobała, a niektórzy nawet wzruszyli się do łez widząc biedne zwierzęta