Dziś mamy:  22 / 10 / 2019 Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali /JPII/

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. na dziedzińcu szkolnym odbyła się  uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz podsumowała miniony rok, nawiązując do słów wyrytych na pamiątkowej tablicy poświęconej patronce szkoły Agnieszce Osieckiej. Podziękowała wszystkim za wytężoną pracę i życzyła słonecznych wakacji, odkrywania świata i nabierania energii do pracy. Następnie zostały rozdane nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i frekwencji oraz laureatom konkursów i zawodów, a także tym, którzy nie szczędzili sił dla społeczności szkolnej udzielając się m.in. w Samorządzie Uczniowskim. Najwyższą średnią ocen w klasach 1 i 2 w roku szkolnym 2018/2019 uzyskała uczennica klasy drugiej teatralnej DOMINIKA BORKOWSKA (4,89).  Świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymały również: Edyta Kubiak (1C), Aleksandra Rosiak (1D) oraz  Oliwia Ratyńska, Wiktoria Wira (2E).
Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednej godziny w całym roku szkolnym: Zuzanna Biziel, Paweł Krupiarz (1C) i  Patryk Gazdecki (2C).
Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 1D, której wychowawcą jest p. Wiesława Kowalik, a najlepszą frekwencję miała klasa 1C,której wychowawcą jest p. Katarzyna Bojak.
Gratulujemy wszystkim i życzymy zasłużonego wakacyjnego odpoczynku!