Dziś mamy:  23 / 01 / 2020 Religia bez nauki jest ślepa, nauka bez religii jest kulawa /A. Einstein/
TYDZIEŃ W SZKOLE

DZIEŃ

WYDARZENIE

UCZESTNICZĄ/SZCZEGÓŁY

MIEJSCE

KOORDYNATOR

20.01-07.02.2020

Ostateczny termin dokonywania zmian w deklaracjach maturalnych

W dniach od 20 stycznia 2020 r. do 7 lutego 2020 r. zdający maturę mają prawo dokonać zmian w deklaracjach maturalnych. W tym celu zdający zgłasza się w sekretariacie uczniowskim, gdzie w obecności pracownika sekretariatu nanosi czerwonym długopisem poprawki na wstępnej deklaracji maturalnej. Następnie składa podpis na deklaracji w rubryce:  składam deklarację ostateczną.
W przypadku niedokonania zmian we wstępnej deklaracji maturalnej, staje się ona automatycznie deklaracją ostateczną.
Warto jednak, aby uczniowie udali się do sekretariatu i dokonali weryfikacji swoich wyborów maturalnych.
7 lutego upływa również termin dostarczania brakującej dokumentacji uprawniającej do dostosowania warunków i form egzaminu maturalnego.
Powyższe informacje zamieszczone są na stronie szkoły w zakładce MATURA oraz wywieszone w gablocie na 3 piętrze.
Informacja poprzez dziennik Librus przekazana została uczniom
i rodzicom.

Sekretariat uczniowski

wicedyrektor