Dziś mamy:  08 / 04 / 2020 Człowiek nigdy nie zazna szczęścia kosztem drugiego człowieka /JPII/

Pierwszy semestr za nami...

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/19 odbyło się kilka ważnych wydarzeń dotyczących lekcji religii. Pierwszym z nich, był konkurs wiedzy o Janie Pawle II.  Wygrała go Aleksandra Mlak z klasy I a.

W dniu 13 października 2018 r. kilka osób z naszej szkoły brały udział w diecezjalnej pieszej pielgrzymce do Trzebnicy.

Natomiast w listopadzie odbył się etap szkolny XXIX olimpiady wiedzy katolickiej, zatytułowany: święty Jacek - wzór ewangelizacji. Wygrała go Klaudia Kogut z kl. III b. Na drugim miejscu uplasowała się Natalia Sienkiewicz z kl. III c. Trzecie miejsce zajęła Natalia Sokołowska z kl. II a. Uczennice awansowały do etapu diecezjalnego.