Dziś mamy:  08 / 04 / 2020 „Działanie nie zawsze przynosi szczęście, ale nie ma szczęścia bez działania”- Benjamin Disraeli

Ogłądaj STUDIO RABAN w każdą sobotę o godz. 11.50!!

W nowej ramówce, która ruszy w TVP znajdą się nowe programy katolickie. W ofercie pojawił się program dla młodych ludzi: Studio Raban i dla całej rodziny – „Rodzinny Express” – podaje Centrum Informacji TVP.

STUDIO RABAN
emisja: sobota, godz.11:50, od 16.09

Studio RABAN postara się odpowiedzieć na pytania, które nie dają spokoju, a z którymi warto się zmierzyć. W programie pojawią się historie młodzieży, która swoim życiem i działaniem inspiruje innych. Z niektórymi bohaterami spotkamy się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. W programie zagoszczą bohaterowie z Polski i zagranicy. Wyjątkowość wprowadzą ekskluzywne wywiady przygotowane w nietuzinkowych miejscach, np. na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Wartością programu jest jego interaktywność na kilku płaszczyznach. Widzowie będą mogli śledzić działania twórców w mediach społecznościowych: już w trakcie emisji programu dostaną do wykonania specjalne zadania.

RODZINNY EXPRESS
emisja: piątek, godz. 9:30 od 15.09

Magazyn dla całej rodziny o charakterze poradnikowym. Tematy programu wyznaczane będą przez… samo życie. Prowadząca i jej goście rozmawiać będą m.in. o tym: jak sobie poradzić z ułożeniem i zharmonizowaniem dnia z chwilą rozpoczęcia roku szkolnego, tak, aby w codziennym pędzie nie zatracić nic z rodzinnego ducha i wrażliwości, ale również o pielgrzymowaniu, jako jednej z form rodzinnego spędzania wolnego czasu z Panem Bogiem. Rozmowom w studiu towarzyszą dzieci, które bawią się, rysują, grają, ale też wypowiadają się. Program urozmaicą ciekawe felietony. Program poprowadzi Michalina Szymborska