Dziś mamy:  22 / 10 / 2019 „Samo posiadanie biblioteki nie czyni człowieka uczonym”- Gotthold E. Lessing
Ważne uroczystości i wydarzenia

Nowe okna – nowa perspektywa na przyszłość!

29 listopada 2017 r. o godz. 10.00 odbyła się uroczystość OTWARCIA OKIEN po generalnym remoncie szklanej elewacji budynku LO nr XVII od strony dziedzińca szkolnego oraz zabytkowego zegara od strony ulicy Tęczowej.
Przecięcia wstęgi dokonali pani Ewa Przegoń Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji UM Wrocławia, pan Jarosław Krauze Przewodniczący Klubu Radnych Rafała Dutkiewicza, pani Małgorzata Iwankiewicz dyrektor LO nr XVII, pani Renata Gębuś-Kuźnik główna księgowa szkoły oraz pani Joanna Chmiel kierownik gospodarczy szkoły. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele grona pedagogicznego oraz społeczności uczniowskiej. Po części oficjalnej, w której pani Dyrektor podziękowała przedstawicielom Urzędu Miejskiego Wrocławia i powiedziała, że nowe okna w Siedemnastce to nasza nowa perspektywa na przyszłość, wszyscy udali się do auli szkolnej na krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas teatralnych oraz poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
Fotogaleria>>