Dziś mamy:  05 / 06 / 2023 W słowach wszyscy mężczyźni są podobni do siebie, czyny dopiero odsłaniają różnice- Molier
Fizyka

Lekcje fizyki w LO nr XVII

Fizyka jest wyjątkowym przedmiotem i należy go uczyć tak, aby uczniowie mieli szansę odkrywać i doświadczać ją. Takie są lekcje fizyki w LO nr XVII. Niezbędny jest także czas na naukę opisu zjawisk fizycznych i doskonalenie umiejetności roziwązywania zadań. Tak pracuję, łączę te strony, starając się, aby nauka fizyki dla wszystkich uczniów była przyjemnością.  Nauka zdalna także była wywaniem, ale poradziliśmy sobie. Zdalne obserwacje nieba, atrakcyjne aplety, w których mogliście eksperymentować, spotkania na Zoomie...

Dziękuję Wam drodzy uczniowie za kolejny rok spędzony razem i do zobaczenia w kolejnym roku!

Wstawiam kilka galerii, abyście mogli powspominać :)

Klasa 3C

Klasa 3C - pracownia fizyczna

Grupa rozszerzona - klasy pierwsze czteroletnie