Dziś mamy:  02 / 10 / 2022 Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali /JPII/
Kulturalna Siedemnastka

Kolejna edycja Kulturalnej Siedemnastki

Rusza IV Edycja Projektu Kulturalna Siedemnastka. Celem projektu jest podniesienie poziomu kultury młodzieży. Klasy pierwsze biorą udział w projekcie przez cały rok szkolny. Uczniowie klas pierwszych wezmą udział w następujących przedsięwzięciach:

Lekcje wychowawcze na temat różnych aspektów kultury we wrześniu.

Wielki Test Kultury w październiku.

Przygotowanie Kodeksu Życzliwości w listopadzie.

Radosnej Paradzie Niepodległości  11 listopada.

Konkurs na najpiękniejszą Wigilię klasową 22 grudnia.

Podsumowanie uczestnictwa w kulturze w styczniu.

Przygotowanie filmu "Co nas kompromituje" w lutym.

Podsumowanie czytelnictwa w kwietniu.

Podsumowanie frekwencji  i  zachowania klasy po I semestrze.

W kwietniu  dokonamy nominacji do tytułu Damy i Dżentelmena Siedemnastki.

Finał Projektu przewidujemy na początek czerwca. Dokładne informacje dotyczące kolejnych zadań będą przekazywane systematycznie przedstawicielom klasy. Dlatego bardzo proszę o wytypowanie trójki uczniów, którzy będą się kontaktować z Koordynatorem przedsięwzięcia i będą przekazywać informacje klasie. Przedsięwzięcie koordynuje Marzena Matschaj-Kacprzak. Bardzo proszę o przekazanie listy wytypowanych uczniów Koordynatorowi Librusem do 11 września. W połowie września odbędzie się zebranie, na którym zostaną przekazane niezbędne informacje.

Zachęcamy wszystkich do aktywności i wspólnej zabawy. I pamiętajcie - jesteśmy po stronie kultury!

koordynator projektu p. Marzena Matschaj - Kacprzak