Dziś mamy:  22 / 10 / 2019 Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie- Roman Dmowski

Klasa 1A na warsztatach EuroWeek w Międzygórzu

W dniach od 22 do 26 listopada 2017 roku uczniowie klasy 1A uczestniczyła w projekcie szkoleniowym EuroWeek - Szkoła Liderówprzygotowanym przez Europejskie Forum Młodzieży w Międzygórzu. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z różnych krajów w języku angielskim i języku polskim. Młodzież dowiedziała się jak m.in. przeprowadzić debatę oksfordzką czy konferencję prasową. Dzięki dyskusjom w grupach z obcokrajowcami uczniowie ćwiczyli język angielski. Dodatkowo młodzież poznała kulturę krajów, z których pochodzili wolontariusze, np.: Wietnamu czy Turcji.
W czasie obozu opiekę nad klasą 1A sprawowały anglistki: Mariola Palcewicz i Joanna Dola-Niewiadomska