Dziś mamy:  18 / 01 / 2021 Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali /JPII/

KONCERT CHARYTATYWNY - 12 lutego 2015r.

Dnia 12 lutego 2015r. o godz.17.30 odbył się w naszej szkole w auli KONCERT CHARYTATYWNY. Pieniądze były zbierane na leczenie pani Magdy, chorej na raka mamy jednej z naszych uczennic. Uczniowie z klasy 1E i 2E zaprezentowali przybyłym gościom piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej, patronki naszej szkoły. Akompaniował im przy pianinie pan Krzysztof Żesławski, a konferansjerami byli Kasia Helbig z kl. 2F oraz Xawery Gawłowski z kl. 2E. W czasie przerwy przybyli goście mogli posilić się pysznym upieczonym przez uczniów ciastem oraz gorącą kawą lub herbatą. Mogli też nabyć własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy na zajęciach decaupageu świece i inne prace. W sumie udało się zebrać w czasie koncertu 1486 złotych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły sie do organizacji tego koncertu. To dzięki Waszemu dobremu sercu i zaangażowaniu pani Magda otrzyma uzbierane pieniądze i będzie mogła patrzeć optymistycznie w przyszłość.

Galeria>>