Dziś mamy:  20 / 10 / 2020 Nie pragnijmy takiej Polski, która by nas nic nie kosztowała./JPII/

FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia 2019 r. odbył sie w naszej szkole finał SZLACHETNEJ PACZKI, akcji pomocy potrzebującej rodzinie. W tym roku wsparliśmy rodzinę, w której mama samotnie wychowuje czwórkę dzieci.
Pakowanie paczki miało miejsce w "Mikołajki" i wielu wolontariuszy wsparło to działanie. Były to głównie osoby z klasy 3B, 2C, 2D, którym szczególnie dziękuję za ich zaangażowanie na rzecz innych.  Podziękowania należą się jednak wszystkim uczniom z  klas pierwszych po gimnazjum, klas drugich i trzecich, którzy ofiarnie przynosili potrzebne artykuły tak, że udało nam się spełnić wszystkie życzenia tej rodziny. Spakowaliśmy w sumie 16 pudeł kartonowych artykułów, które zostały w sobotę 7 grudnia zawiezione samochodem do rodziny.
Z całego serca wszystkim dziękuję i pamiętajcie, że dobro zawsze powraca.

Galeria>>