LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  18 / 01 / 2021 „Dużo, to nie znaczy dobrze, ale dobrze dużo znaczy”- Demostenes
Wolontariat

FINAŁ AKCJI "SZLACHETNA PACZKA"

6 grudnia 2018 r. miał miejsce w szkole już po raz kolejny finał akcji "SZLACHETNA PACZKA". LO nr XVII, a właściwie wszyscy uczniowie naszej szkoły, angażują się co roku w przygotowanie paczki dla wybranej rodziny, która potrzebuje pomocy materialnej. W tym roku pomogliśmy samotnemu panu Zbigniewowi. 
Wolontariusze  spakowali w sumie 17 dużych paczek, w których znajdowały się niezbędne produkty żywnościowe, chemiczne i inne artykuły potrzebne naszemu podopiecznemu. Paczki zostały odwiezione do magazynu Szlachetnej Paczki, skąd jeszcze tego samego dnia trafiły do rąk pana Zbigniewa. Z relacji pani Karoliny, wolontariuszki, która opiekowała się samotnym mężczyzną wiem, że przygotowane przez nas prezenty sprawiły mu niewypowiedzianą radość.  
Z tego miejsca chcę serdecznie podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy z chęcią przynosili wyznaczone produkty do przygotowania paczki. Moi kochani!!!! Bez Was  to akcja nie miała by szans powodzenia. To dzięki Wam i dzięki pomocy wielu chętnych wolontariuszy zebraliśmy i spakowaliśmy dużą ilość produktów. Mam nadzieję, że również w przyszłym roku szkolnym będziemy mogli z powodzeniem zaangażować się w podobną akcję.

Galeria>> 

 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII